Смертельна пожежа в готелі «Токіо Стар»: дочка загиблої австралійки вимагає мільйон доларів — Новини Одеса — 24 Канал

Пожежа у готелі «Токіо Стар»
/ Фото з соціальних мереж

В одеському готелі «Токіо Стар» уночі проти 17 серпня сталася смертельна пожежа. Тоді загинуло 9 людей, у тому числі австралійка. Дочка загиблої іноземки вимагає від власника мільйон доларів.

У постанові суду зазначено, що жінка хоче компенсації за матеріальну та моральну шкоду.

До речі: Власник згорілого готелю «Токіо Стар» Чорний вважає справу «політичною»

Йдеться про стягнення матеріальної шкоди у сумі 628 282 гривень та моральної шкоди 1 000 000 доларів. За курсом НБУ це 25 131 300 гривень.

Власником готелю «Токіо Стар» є Вадим Чорний. Його вже присудили (20 серпня) до тримання під вартою протягом 60 днів без права внесення застави. На другому поверсі, над «Токіо Стар», розташований інший готель – «Паровоз». Вадим Чорний, власник «Токіо Стар», у суді заявляв, що не має стосунку до цього закладу, а його власником є Сергій Дурач.

Прокуратура уже повідомила про підозру іншому власнику, але офіційного його імені не називають. Тим часом Дурач виїхав з України.

Що відомо про пожежу в «Токіо Стар»?В Одесі у ніч на 17 серпня на Водопровідній, 1 в готелі «Токіо Стар» почалася пожежа. Тоді загинули 9 людей (8 на місці та ще один у машині «швидкої»). Ще 10 людей зазнали травм. Загалом ж у готелі в ніч пожежі було 200 мешканців.

Поліція розглядала три основні версії причин пожежі: умисний підпал з метою приховати вбивство, порушення правил пожежної безпеки, необережне використання вогню з боку відвідувачів готелю. Однак, наразі першу та третю правоохоронці не бачать як основні.

18 серпня поліцейські затримали власника готелю «Токіо Стар» Вадима Чорного. Його підозрюють, відповідно другої версії, у порушенні правил пожежної безпеки. Цікаво, що «Токіо Стар» зареєстровано у деклараціях як складські приміщення, а геть не як готель.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *