Російські війська опиняться в оточенні на Курщині: NYT пояснює, чому ЗСУ підривають мости

Російські війська опиняться в оточенні на Курщині: NYT пояснює, чому ЗСУ підривають мости Анастасія Лукашевська

ЗСУ заманюють росіян у пастку на Курщині / Колаж 24 КаналуБільше цікавих аудіоновинСлухати00:0001:051x1x Аудіо синтезовано з використанням AI. Більше АудіоновинВимкнути

Російські військові, яких наразі кинули відбивати атаку ЗСУ на Курщині, затиснуті між річкою Сейм та українським кордоном. Окупанти можуть невдовзі опинитися в оточенні, адже мости – єдиний шлях для відступу – ефективно знищують українські військові.

Видання зазначає, що ЗСУ швидко прорвали слабку прикордонну оборону у Курській області, вийшли на автостраду, захопили міста та вже встигли просунутись углиб країни-агресора.

Підриваючи мости на території Росії, яку вже контролюють українці – крок, аби заманити у пастку розташовані там російські сили,
– ідеться у статті.

Через ділянку річки Сейм перекинуті 3 мости і всі вони зруйновані або пошкоджені.

Зазначають, що опинитися в оточенні або бути притиснутим до річки – це страшна перспектива для солдатів. Такі оточення називають “котлами”.

Власне, цю тактику 2015 року застосовували росіяни в боях за Дебальцевський плацдарм на Донеччині.

Скільки росіян можуть опинитись у “котлі”

Невідомо, скільки російських окупантів наразі перебувають в районі між річкою Сейм і кордоном з Україною.

NYT цитує військового аналітика Миколу Бєлєскова, який пояснив, що удари по мостах ускладнюють або навіть повністю позбавляють супротивника можливості підтримувати свої сили на південь від річки Сейм, і це може змусити росіян відступити з цього району. Натомість українські захисники отримають перевагу, якщо вийдуть на берег річки, адже це створить бар’єр і допоможе відбити російські атаки.

Як зазначає NYT, хоча кінцеві військові цілі України невідомі, але якщо ЗСУ просунуться вглиб території Росії, вони можуть підвести ключові залізничні вузли в зону досяжності артилерії.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *