Нових Мінська та Будапешта не буде, – ОП про контакти з Росією щодо мирного плану

Нових Мінська та Будапешта не буде, – ОП про контакти з Росією щодо мирного плану Ірина Узлова Владислав КравцовОсновні тези

  • Андрій Єрмак заявив, що Україна не планує створювати нові мирні угоди, подібні до Мінських домовленостей і Будапештського меморандуму.
  • Єрмак наголосив на принциповості позиції України та зазначив, що план мирного врегулювання буде розроблений з огляду на участь усіх цивілізованих країн, що поважають незалежність України.
  • Єрмак заявив, що план може бути переданий на другому саміті представнику Росії для розгляду.

Єрмак розповів про мирний план України / Колаж 24 Каналу

Андрій Єрмак заявив, що новий мирний план України не буде подібний до тих, що були укладені раніше. Мовиться про скандальні Мінські домовленості.

Окрім того, цей план також не нагадуватиме Будапештський меморандум, який також підписала Україна. Про це повідомляє кореспондентка 24 Каналу, яка присутня на Саміті миру у Швейцарії.

Єрмак висловився про мирний план України

Голова Офісу Президента наголосив, що сила української сторони полягає в тому, що ми дуже принципові та “не змінюємо позицію від того, куди подме вітер”.

І ще раз хочу чітко сказати, що під час влади президента Зеленського, Мінських домовленостей в тому вигляді, в якому вони були, чи Будапешта, який не дав нам жодних гарантій тощо, – не буде, – сказав Єрмак.

Він наголосив, що це абсолютно чітка позиція нашої держави. Тому на Саміті миру буде розроблений спільний план всіх цивілізованих, відповідальних країн, які поважають нашу незалежність, територіальну цілісність, суверенітет, а також погоджений цими країнами.

“План може бути після цього переданий на другому саміті представнику Росії, де він може бути присутнім”, – сказав голова Офісу Президента.

Окрім того, журналісти спитали, як вдалося вмовити представників Саудівської Аравії приїхати на Саміт миру, адже раніше ті заявляли, що не будуть присутні на заході. Єрмак відповів, що цього вдалося досягнути спільними зусиллями команди Офісу Президента.

Зверніть увагу! 24 Канал присутній на Саміті миру у Швейцарії та буде оперативно повідомляти про всі важливі деталі на сайті та в телеграмі.Єрмак сказав, що мирний план можуть представити Росії

  • Андрій Єрмак заявив, що Україна готова представити Росії мирний план після Саміту миру у Швейцарії. Російський представник, можливо, побачить цей план на другому саміті.
  • Водночас голова ОП зазначив, що в українському плані не буде жодних поступок стосовно територіальної цілісності, суверенності та незалежності нашої держави. Водночас сам мирний план міститиме спільні погляди на мир в Україні та Європі.
  • Єрмак також сказав, що українська сторона шукає можливість представити цей план представникам Росії. Окрім того, голова Офісу Президента наголосив, що українська сторона відкрита до думок і пропозицій цивілізованих і відповідальних країн.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *