Не маємо можливості виводити людей з фронту через проблеми з психічним здоровʼям, – Ріна Рєзнік

Не маємо можливості виводити людей з фронту через проблеми з психічним здоровʼям, – Ріна Рєзнік Анастасія ДіденкоОсновні тези

  • Бійці бригади “Азов” стикаються з серйозними психологічними проблемами на фронті, але через брак ресурсів їх важко вивести для лікування.
  • Ріна Рєзнік зазначає, що в Україні через брак кадрів немає можливості виводити військових з бойових ліній через нестабільний психологічний стан.

Проблеми з психічним здоров’ям на фронті / Depositphotos

Бійці бригади “Азов” стикаються з серйозними психологічними труднощами на передовій, однак через брак ресурсів та нестачу кадрів неможливо вивести їх з фронту для лікування. Ріна Рєзнік, керівниця служби супроводу бригади, пояснила, чому проблема з психічним здоров’ям військових залишається однією з найбільших викликів для української армії.

Про це вона розповіла в інтерв’ю для 24 Каналу. За її словами, вивести солдатів з фронту через психічні проблеми практично неможливо, попри наявність серйозних психологічних розладів серед бійців.

Ріна Рєзнік про психологічні проблеми бійців Азову

На передовій бійці стикаються з численними психологічними проблемами, серед яких найпоширенішими є порушення сну, тривожні розлади, логоневроз та проблеми з мовленням. Зокрема, Ріна Рєзнік відзначає, що ці труднощі виникають після травм голови, таких як черепно-мозкові ушкодження.

Водночас на Заході існує практика виведення військових з бойових ліній, якщо їхній психологічний стан нестабільний, однак в Україні через брак кадрів така можливість не завжди доступна.

За словами Рєзнік, навіть якщо психологи помічають, що військовий психологічно нестабільний і може завдати шкоди собі чи іншим, часто неможливо швидко вивести його з фронту через відсутність можливості для лікування або прийому в клініку.

Ми не маємо можливості виводити людей з фронту через проблеми з психічним здоров’ям. Це нереалістична історія, абсолютно нереалістична, на жаль,
– заявила Рєзнік.

З її слів, навіть коли вдається допомогти бійцям, це зазвичай не означає повне відновлення, адже командування часто змушене працювати з обмеженими ресурсами.

Однак, за її словами, командування бригади не ставиться скептично до того, щоб тимчасово відправити бійця на відновлення, якщо його психологічний стан погіршується.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *