Главная » Австралія і Океанія » Колоніальний стиль та еко стандарти: фото експериментальної багатоповерхівки з Австралії – Дім

Колоніальний стиль та еко стандарти: фото експериментальної багатоповерхівки з Австралії – Дім

В столиці Австралії, Сіднеї, побудували багатоквартирний житловий будинок в колоніальному стилі, щоб не порушити зовнішній вигляд історичного району. Проте особливістю будівлі є поєднання екологічних ініціатив та історії країни в одній споруді.

В результаті проєкт вдало гармоніює з навколишніми будівлями та водночас відповідає всім екологічним стандартам, пише Archdaily.

На даху будинку облаштували великий парк із зонами для відпочинку, овочевими садами, безпечними ігровими зонами для сімей та їдальнями.

Для мешканців будинку облаштували парк на даху / фото: Archdaily

Ще однією особливістю будівлі є наскрізні арки на першому поверсі, які ведуть до паркового комплексу міста. Зсередини портали обшиті дерев’яним брусом.

Зв’язок з колоніальним минулим проєкт показує своїм цегляним фасадом, який перегукується з історичними сусідніми будинками. Вікна тут трохи втоплені в фасад, таким чином архітектори змогли додати внутрішні балкони та приємну прохолодну атмосферу на терасах.

Зовні будинок не вирізняється із загальної забудови / фото: Archdaily

Розробники проєкту запевняють, що усі матеріали, з яких зведена будівля, піддаються переробці. Сам проєкт експериментальний та може бути реалізованим по усій Австралії.

Більше фото експериментальної будівлі в Австралії:

 

Автор:
Ростислав Струтинський

Теги:
Австралія
Будівництво
Дім
Інновації будівництва
Еко споживання

Поділитися новиною

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*