Кадиров веде Росію до громадянської війни: чому Путін усе йому дозволяє

Кадиров веде Росію до громадянської війни: чому Путін усе йому дозволяє Петро СинєокийОсновні тези

  • Пропагандисти скаржаться на главу Чечні Рамзана Кадирова через провокацію у Рижівці Сумській області. Згодом через це, за деякими даними, поблизу вдалося знищити близько 20 окупантів.
  • Путін цілком може боятися Кадирова. За ним стоїть мусульманська спільнота.
  • Те, що Путін потурає Кадирову, на думку Жирнова, веде Росію до можливої громадянської війни на релігійній основі.

Пропагандисти скаржаться на главу Чечні Рамзана Кадирова через провокацію у Рижівці Сумської області. Згодом через його дії, за деякими даними, поблизу вдалося знищити 20 окупантів. І Кадирова ніяк за це не покарають.

Про це 24 Каналу розповів колишній співробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов, зауваживши, що диктатор Путін боїться Кадирова. Він йому дозволяє робити все, що тому заманеться.

Кадиров веде Росію до громадянської війни

Як наголосив Жирнов, за Кадировим стоїть велика мусульманська спільнота, що цілком може лякати Путіна. Це все безперечно тягне Росію до громадянської війни на релігійній основні.

Цікаво, що різні російські націоналісти та православні мають через це претензії до Путіна. Адже той напав на православну Грузію; не захистив християнську Вірменію від мусульманського Азербайджану; захищав мусульманина Башара Асада з Сирії; співпрацює з талібами, хуситами тощо.

До Путіна великі претензії у різних російських фашистів, націоналістів та православних. Релігійна різня всередині Росії, на мою думку, значно реальніша, ніж повстання олігархів чи змова генералів,
– підкреслив Жирнов.

Ситуація в Росії: коротко

  • Росія втратила понад 521 тисячу особового складу з початку повномасштабної війни. Також наші захисники знищили 7911 танків, 15187 бойових броньованих машин, 13736 артилерійських систем, 1099 засобів реактивних систем залпового вогню, 844 засоби протиповітряної оборони, 359 літаків, 326 гелікоптерів, 18736 одиниць автомобільної техніки та автоцистерн тощо.
  • Глава Чечні Рамзан Кадиров нещодавно розповідав, що його підрозділ буцімто окупував Рижівку Сумської області. Це – брехня.
  • Міський голова Конотопа Артем Семеніхін підкреслив, що це була інформаційна операція. Деякі окупанти забігли ненадовго до Рижівки, а потім залишилися там назавжди.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *