Главная » Австралія і Океанія » Анти-вандалізм: в Австралії звели сучасний хмарочос на історичному будинку в центрі міста – фото – Дім

Анти-вандалізм: в Австралії звели сучасний хмарочос на історичному будинку в центрі міста – фото – Дім

Проєкт “Колінз-хаус” розроблений, щоб покращити зовнішній вигляд однієї з центральних вулиць Мельбурна елегантною сучасною спорудою. Проте будівництво розгорнули на 7-поверховому історичному будинку. Чи вдалось архітекторам справді покращити зовнішній вигляд міста – дивіться в матеріалі.

Основним надбанням чергового багатоповерхового будинку є історична будівля в нижній частині нового проєкту, яка була побудована ще в 1908 році, пише Archdaily.

Нова частина хмарочосу поєднана з історичною будівлею та є місцем зустрічі старої та нової архітектури міста. Стара частина багатоповерхівки сьогодні виконує роль фойє.

Непросто було також отримати дозвіл на будівництво / фото: Archdaily

Будівництво стикалося з великою кількістю проблем, адже невеличкий старий будинок вважається історично важливим для міста, а майданчик для нового будівництва був дуже вузьким.

Це вже не перша надбудова в центрі Мельбурна / фото: Archdaily

Вихідною точкою в дизайні екстер’єру будівлі є вдосконалення конструкційної системи. Н-подібну вертикальну бетонну конструкцію обшивають склом, щоб надати їй елегантності. Також важливо було зробити дизайн схожим на сусідні багатоповерхівки, створюючи цілісний міський ландшафт.

Фасад старого будинку тут повністю збережений / фото: Archdaily

Надбудова має 27 поверхів, із розкішною загальною кімнатою для мешканців та терасовою зоною і тренажерними залами з видом на місто.

Історичний інтер’єр теж вирішили зберегти / фото: Archdaily

Автор:
Ростислав Струтинський

Теги:
Австралія
Офісні будівлі
Будівництво
Дім
Інновації будівництва

Поділитися новиною

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*