Резніков захворів на COVID-19

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Про це він повідомив у Фейсбуці. «З вечора понеділка перебуваю на самоізоляції. Сьогодні отримав результати ПЛР-тесту. Позитивний. Я і без ПЛР людина оптимістично-позитивна,…









