ОАСК знешкоджено, але його судді — залишаються на зарплаті

ОАСК знешкоджено, але його судді — залишаються на зарплаті 14.12.2022 21:11 Укрінформ Це сумний факт, але такий закон. Ще є два запитання: чи не перетвориться новий суд — КМОАС — на ОАСК-2 та чи відповість суду сам Вовк? І знову в центрі суспільної уваги…








