Губернатор Курської області пожалівся на «бавовну» та розповів про «10 прильотів»

19 березня у Курській області було неспокійно. Губернатор Курської області заявив про чергову «бавовну» в регіоні. У неділю, 19 березня, було «обстріляне» прикордоння РФ. Про це він написав у Telegram. За його словами, всього було 10 «прильотів». Постраждали село…









