Невдоволення окупантів – у росармії назрівають бунти

З настанням зими окупантам ставатиме все важче. Невдоволення серед окупантів лише зростає. Це відбувається через відсутність ротацій, належних виплат, жахливе ставлення та відсутність перемог у росармії. Безумовно, взимку ситуація лише загостриться. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив начальник пресслужби Східного угруповання…









