Дрони – НАТО випустило торпеду з безпілотника

Цікаво, що Пентагон скидав торпеди з безпілотних літальних апаратів ще 1959 року. Дрон Т-600 вперше успішно випустив інертну протичовнову торпеду навчального варіанту Sting Ray. Це здійснили у межах навчань НАТО. Про це пише Vice. Що відомо Як зазначають у компанії BAE…









