Російський газ – глава МЗС Угорщини прибув до Москви

Вочевидь, угорці дуже бояться замерзнути цієї зими. Так, глава МЗС Угорщини Петер Сійярто прибув до столиці Росії. У Москві він має зустрітися із віцепрем’єром РФ з питань енергетики Олександром Новаком. Про це Сійярто повідомив на своїй фейсбук-сторінці. “Прибуття до Москви. Наближаються холоди,…









