78-річна жінка два роки живе на вокзалі та чекає, коли за нею приїдуть діти – ТСН, новини 1+1

Марія де Хесус Мундо / Фото: Jam Press Вона втратила з ними зв’язок. У Мексиці 78-річна бабуся провела останні два роки на автовокзалі, чекаючи, коли її заберуть діти. Про це пише Need To Know. Марія де Хесус Мундо стверджує, що…









