Бєлгород знову знеструмлений: міська ТЕЦ знову під обстрілом.

Бєлгород знову без електроенергії: міська ТЕЦ вчергове під обстрілом Сергій ПоповичОсновні тези У Бєлгороді увечері 15 лютого прогриміли вибухи, надходять звістки про ракетний обстріл по місцевій теплоелектроцентралі та значні руйнування. Очільник області повідомив про великі пошкодження енергетичної системи, в місті…









