В США побудують масштабний завод з видалення СО2 з атмосфери

Джерело: Carboncredits КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Американські нафтові гіганти Occidental Petroleum (OXY) і Carbon Engineering (CE) побудують найбільший у світі завод прямого вловлювання вуглецю в атмосфері у Пермському басейні США. Про це інформує УНН з посиланням на Carboncredits. Деталі Компанія “Carbon…









