У США вважають, що рф знайшла кілька невеликих уламків збитого безпілотника — СNN

КИЇВ. 17 березня. УНН. У США вважають, що рф виявила у Чорному морі деякі уламки збитого американського розвідувального безпілотника, про це повідомляє CNN з посиланням на офіційного представника США, передає УНН.

Деталі

За повідомленнями видання CNN, рф знайшла місце в Чорному морі, де впав американський розвідувальний безпілотник.Проте у США запевнили, що будь-які уламки, що залишились не мають «розвідувальної цінності».

«Ми унеможливили для них можливість зібрати будь-що, що має розвідувальну цінність, щодо уламків цього безпілотника, які б залишки не знаходилися на поверхні води», — заявив CNN Джон Кірбі, координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки.

За словами американських офіційних осіб, після зіткнення безпілотника та російських винищувачів, оператори зробили все, щоб стерти чутливе програмне забезпечення безпілотника, перш ніж він впаде в Чорне море.

«Все, що залишилося… плавуче, швидше за все, є поверхнями керування польотом. Ймовірно, для них немає реальної внутрішньої цінності з погляду реінжинірингу чи чогось такого роду», — сказав Кірбі.

Доповнення

Безпілотник приземлився у воді, глибина якої може становити майже милю, заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі на пресконференції у середу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВПС США опублікували карту з місцями та часом зіткнення американського безпілотника та російського винищувача

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *