У Китаї почали робити дивну пластичну операцію для домашніх тварин

Люди обрізають вуха своїм домашнім тваринам, щоб ті здавалися схожими на мишеня Міккі Мауса.

У Китаї з’явився новий тренд у пластичній хірургії для домашніх тварин. Про це повідомляє South China Morning Post.

Зокрема, власники домашніх тварин роблять косметичні операції, щоб змінити форму вух своїх улюбленців, тим самим роблячи їх схожими на знаменитого мишеня з діснеївського мультфільму Міккі Маус.

Лю Юндун, декан Міжнародного медичного центру для домашніх тварин Loving Care в Пекіні, пояснив, що процедура складається з двох частин.

Спочатку проводиться хірургічний процес зрізання і надання форми вухам, який вимагає анестезії і займає близько півгодини.

Друга фаза передбачає формування вух у вертикальному положенні, що може зайняти від 20 до 60 днів. Цей етап займає трохи більше часу і вимагає частого регулювання, щоб забезпечити постійне перебування вух вихованця у вертикальному положенні.

Хоча проведення цієї процедури є законним, авторитетні клініки для тварин у великих містах рідко проводять подібні операції домашнім улюбленцям.

“Така операція рідко проводиться в лікарнях для домашніх тварин у містах першого рівня, але поширена в розплідниках і племінних установах для собак. Наразі в Китаї немає жодних юридичних обмежень на цю операцію. Це моральне питання. Як ветеринари, ми дотримуємося принципу благополуччя тварин і не виступаємо за такі операції. Колеги, з якими я стикався, мовчазно проти таких операцій”, – сказав Лю.

Водночас зоозахисники вимагають припинити цю практику через фізичний біль і психологічні страждання, яких вона завдає тваринам.

Коштує така процедура близько 300 юанів (близько 1650 грн).

Раніше повідомлялося, що у Китаї створили аватари стримерів, які продаватимуть товари на маркетплейсах.

У зоопарку Нікарагуа народилася пума-альбінос

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *