У Капітолії в США після “фальшивого дзвінка” не виявили ні стрілка, ні постраждалих

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Американська поліція після повідомлення про ймовірну стрілянину у середу дала відбій по заходах у комплексі Капітолію США, не виявивши жодного озброєного чоловіка чи підозрілих дій, повідомлення, швидше за все, було «фальшивим», заявив начальник поліції Капітолію США Томас Менгер, пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Приблизно за 90 хвилин розслідування поліція дозволила працівникам трьох офісних будівель Сенату, прилеглих до Капітолію США, повернутися до роботи.

“Я думаю, наразі ми можемо сказати, що не знайшли підтвердження активного стрілка, і це могло бути фальшивим викликом”, – сказав Мангер.

Близько 200 офіцерів було мобілізовано для заходів у трьох офісних будівлях Сенату на проспекті Конституції. Мангер сказав, що немає жодних ознак того, що хтось підозрілий був помічений поблизу.

Мангер зазначив, що столичне поліцейське управління Вашингтона отримало дзвінок із повідомленням про стрілянину і безуспішно намагалося зв’язатися з тим, хто дзвонив.

Після дзвінка поліція закликала людей, що були в офісних будинках Сенату, сховатися.

Сенат на літніх канікулах і більшість законодавців не було у Вашингтоні. Проте офіси Конгресу зберігають персонал на місцях. Також зазвичай є десятки робітників, які обслуговують сенатські їдальні, кав’ярні та пости охорони, а також виконують технічне обслуговування будівель, а також туристи в Капітолії.

Доповнення

Поліція отримала дзвінок за день до того, як колишній президент США Дональд Трамп, як очікується, з’явиться в будівлі федерального суду лише за кілька кварталів від Капітолію.

У вівторок Трампа було звинувачено у спробах скасувати президентські вибори 2020 року, які він програв президенту США Джо Байдену.

Охорона навколо урядових будівель біля приміщення суду та прилеглих районах була посилена в очікуванні прибуття Трампа.

«Ми готові до завтрашнього дня. Ми працюємо з нашими партнерськими агентствами… готуючись до будь-якого обвинувачення», – сказав Мангер.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *