Главная » Америка » У Білому домі заявили, що США і Німеччина досягли угоди щодо “Північного потоку-2”

У Білому домі заявили, що США і Німеччина досягли угоди щодо “Північного потоку-2”

КИЇВ. 21 липня. УНН. Сполучені Штати і Німеччина досягли угоди, щодо будівництва російського газопроводу “Північний потік 2” в Європу, без введення подальших санкцій США, заявила в середу заступник державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд, передає АР, інформує УНН.

Деталі

Заступник державного секретаря з політичних питань Вікторія Нуланд повідомила Конгресу, що уряди двох країн незабаром оголосять подробиці пакту, який покликаний зняти заклопотаність США і країн Східної та Центральної Європи з приводу впливу проекту “Північний потік – 2”.

Проте, існує сильна двопартійна опозиція газопроводу в Конгресі, а також в Україні та Польщі, які побоюються, що “Північний потік – 2” підірве енергетичну безпеку Європи. Як і адміністрація Трампа до цього, адміністрація Байдена також виступає проти трубопроводу, але наполягає на тому, що санкції його не зупинять.

Нуланд, третій за значимістю американський дипломат, повідомила комітету сенату з міжнародних відносин, що США і Німеччина опублікують пізніше в середу спільну заяву щодо трубопроводу. Вона сказала, що Вашингтон і Берлін зобов’язалися ввести санкції проти Росії і німецьких компаній, якщо Москва використовує трубопровід в якості політичної зброї.

Доповнення

Трубопровід “Північний потік 2”, що з’єднує Росію з Німеччиною, довгий час був болючим місцем між Вашингтоном і Берліном.

Офіційні особи США вважають геополітичним проектом Володимира Путіна – зберегти залежність Європи від російських енергоносіїв, одночасно ставлячи під загрозу безпеку таких країн Центральної та Східної Європи, як Польща і Україна.

Згідно передбачуваній угоді між адміністрацією Байдена і урядом Німеччини, про яку вперше повідомило агенство Reuters, Берлін пообіцяв пригрозити введенням санкцій, якщо енергетична політика Москви поставить під загрозу союзників Вашингтона в регіоні.

Офіційні особи США консультувалися з Польщею і Україною в ході переговорів по пакту з Німеччиною.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*