Внаслідок перестрілки під час незаконних перегонів на вулиці Чикаго загинули 3 особи

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Троє молодих людей загинули, а ще двоє серйозно поранені в неділю під час вуличних перегонів, в яких брало участь близько 100 автомобілів, передає УНН з посиланням на АР.

Деталі

Стрілянина відбулася близько 4 години ранку в Брайтон-парку після того, як караван автомобілів заблокував вулиці, що ведуть до перехрестя через незаконні вуличні перегони, повідомив командир поліції Чикаго. За його словами, вбитим було від 15 до 20 років, додавши, що двоє поранених, як очікується, виживуть.

Поліція нікого не арештувала.

Член міської ради району, де в неділю сталася стрілянина, сказав, що поліція та інша міська влада має діяти агресивніше, щоб закрити такі перегони.

«Це не просто веселощі та ігри на вулиці, — сказав журналістам Реймонд Лопес. — Ми бачимо, як банди та злочинність приєднуються до дрифту та дрег-рейсингу».

Лопес сказав, що такі перегони рекламуються в Snapchat та інших соціальних мережах, внаслідок чого транспортні засоби заповнюють вулиці щонайменше на квартал навколо основних перехресть.

Лопес додав, що місто має розглянути можливість блокування транспортних засобів, а потім їхнього буксирування.

Але він визнав: «Ми знаємо, що наші офіцери роблять все можливе, але ви не можете просити офіцерів прийти на захід, де буквально 200 людей у ​​машинах зі зброєю поводяться як дурні».

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *