В Токіо рекордно рано зацвіла сакура

КИЇВ. 14 березня. УНН. Японія оголосила про офіційний початок сезону цвітіння сакури в Токіо у вівторок, на 10 днів раніше, ніж зазвичай, що спостерігалося лише двічі, інформує УНН.

Деталі

В останні роки метеорологи країни пов’язували все більш раннє цвітіння зі зміною клімату, і останніми днями температура в Токіо була не по сезону м’якою.

За даними метеорологічного агентства, офіційні рекорди цвітіння сакури в Токіо датуються 70-річною давністю, а ніжні біло-рожеві квіти з’являлися так рано у 2021 та 2020 роках.

Сезон цвітіння сакури в Японії з нетерпінням чекають як місцеві жителі, так і гості, а оголошення про початок сезону в Токіо було передано великими інформаційними агентствами та транслювалося у прямому ефірі на телебаченні.

Цвітіння традиційно відзначається вечірками, пікніками, гуляннями організованими під деревами.

Церемонія початку цвітіння проводиться у храмі Ясукуні в Токіо, де офіційний представник Японського метеорологічного агентства виступив перед ЗМІ та глядачами, щоб зробити оголошення.

«Сьогодні, 14 березня, ми оголошуємо про цвітіння сакури в Токіо».

Цвітіння сорту сомей-осино, на частку якого припадає понад 90% вишневих дерев, посаджених у Японії, триває лише близько тижня.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *