В одному зі штатів США ухвалили закон про заборону TikTok

КИЇВ. 15 квітня. УНН. У Сполучених Штатах законодавці штату Монтана ухвалили закон про заборону роботи мобільного додатку TikTok, пише УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

Законопроєкт під номером SB 419 забороняє магазинам мобільних програм пропонувати TikTok для завантаження користувачам у штаті.

Компанії Apple та Google будуть оштрафовані у разі порушення заборони.

Наразі законопроєкт скерували на підпис губернатору Монтани Грегу Джанфорте.

Цитата

«Губернатор уважно розгляне будь-який законопроєкт, який законодавчий орган відправить на стіл», — заявив представник офісу губернатора Монтани.

Залишається незрозумілим, як США забезпечуватимуть дотримання заборони. Проте, щоби зберегти можливість роботи в США, компанія працює над ініціативою Project Texas, у межах якої створюється окрема організація для зберігання даних американських користувачів США на серверах, керованих технологічною компанією Oracle.

Доповнення

У грудні Сенат США одностайно схвалив закон, який забороняє використання TikTok на державних пристроях у межах боротьби з проблемами безпеки.

Згодом у грудні Палата представників Конгресу заборонила використання TikTok на всіх офіційних пристроях, що використовуються для роботи в Палаті представників та всіма її співробітниками.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *