Трамп лідирує серед республіканських виборців – опитування

КИЇВ. 1 серпня. УНН. Згідно з новим опитуванням, Дональд Трамп лідирує серед потенційних республіканських виборців на передвиборах, маючи значний відрив у кожній демографічній групі. Про це повідомляє УНН з посиланням на Bloomberg.

Деталі

Згідно з опитуванням Сієнського коледжу та New York Times:

  • 54% виборців Республіканської партії підтримують Трампа,
  • губернатора Флориди Рона ДеСантіса – 17%,
  • 3% – колишнього віце-президента Майка Пенса, колишнього посла США в ООН Ніккі Хейлі та сенатора від Південної Кароліни Тіма Скотта.

Трамп лідирував у всіх опитуваннях республіканських виборців, проведених з середини березня, але його перевага зросла тоді, як ДеСантіс знизився в останніх опитуваннях на тлі перезавантаження кампанії.

Додамо

Опитування 932 потенційних республіканських виборців проводилося з 23 по 27 липня і завершилося якраз тоді, коли було подано обвинувальний висновок у справі, пов’язаній з поводженням Трампа із засекреченими документами. Похибка становить плюс-мінус 3,96 відсоткових пункти.

В опитуванні, проведеному в Сієні, Трамп лідирує серед чоловіків і жінок, серед усіх вікових груп, серед усіх верств населення, серед виборців, які живуть у сільській місцевості, передмісті та місті, на Середньому Заході, Північному Сході, Півдні та Заході, серед тих, хто ходив до коледжу, і тих, хто не ходив, а також серед ліберальних, поміркованих і консервативних республіканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у справі про секретні документи Трампа призначений на травень 2024 року

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *