США зацікавленні у відкриті в Україні заводів для розробки зброї – Камишин

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Американські виробники зброї зацікавлені у відкритті в Україні заводів для розроблення та випробування нових озброєнь. Про це заявив міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин виданню The Wall Street Journal, пише УНН.

Цитата

«Кілька американських виробників озброєнь висловили зацікавленість…В обмін на ризики, пов’язані з відкриттям підприємств у зоні бойових дій, компанії отримують можливість випробовувати та розробляти зброю на передовій сучасної війни», – заявив міністр.

Зазначається, що США прагнуть навчитися в України тому, як вести війну за допомогою безпілотників.Камишин сподівається, що інші компанії підуть за німецьким виробником боєприпасів Rheinmetall, BAE Systems і турецькою Baykar, які вже планують відкрити заводи в Україні.

Також за словами міністра, до кінця року Україна вироблятиме боєприпаси калібру 155 мм за стандартами НАТО, і радянські боєприпаси калібру 152 мм і 122 мм, які вже виробляються.

Але зазначив, що пройдуть роки, перш ніж Україна зможе виробляти достатньо боєприпасів, щоб задовольнити поточні потреби. “Я піднімаюся на Кіліманджаро, – сказав Камишин.

Доповнення

У червні виконавчий директор Baykar Халук Байрактар заявив, що будівельні роботи на місцевій дочірній компанії Baykar, “Авіа Венчурс”, зареєстрованій в Києві, просуваються згідно з планом. Відкриття заводу заплановане на 2025 рік.

Також в кінці липня міністерство оборони України та Baykar Makina, виробник безпілотників “Байрактар” (Bayraktar), уклали договір про будівництво в Україні сервісного центру з ремонту безпілотників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Камишін про виробництво зброї: маємо перші успіхи, зосередилися на ракетах

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *