США продовжили термін річного перебування для біженців з України — AP

КИЇВ. 14 березня. УНН. Адміністрація Байдена дозволила тисячам українців, які залишили батьківщину після вторгнення росії рік тому, залишатися у Сполучених Штатах довше, заявила адміністрація у понеділок. Це рішення стосується українців, чий річний дозвіл на перебування в США мав скоро закінчитися, повідомляє AP, пише УНН.

Деталі

У Міністерстві внутрішньої безпеки США заявили, що рішення стосується деяких громадян України та їхніх найближчих родичів, яким дозволили в’їхати до США до початку програми Uniting for Ukraine, з 24 лютого 2022 року по 25 квітня 2022 року.

Їм не потрібно подавати жодних документів до уряду, щоб отримати продовження дозволонего терміну перебування. Справи українців, які підпадають під цю категорію, розглядатимуть протягом наступних чотирьох тижнів.

Доповнення

Тисячі українців приїхали до Америки минулого року, рятуючись від війни.

Українці, які приїхали за програмою Uniting for Ukraine, зазвичай отримували дозвіл на перебування у США у вигляді «гуманітарного паролю» на два роки, тоді як ті, хто прибув до них, зазвичай отримували дозвіл на перебування лише на один рік. Як підрахували, у групі, у кого були довзволи на рік, налічується близько 20 000 українців.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *