США повинні залишатися зосередженими на Україні на додаток до підтримки Ізраїлю – Остіна

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Міністр оборони США Ллойд Остін завив, що США повинні залишатися зосередженими на Україні на додаток до підтримки Ізраїлю. Про це УНН передає з посиланням на CNN.

Остін повторив, що США повинні «залишатися зосередженими на Україні» на додаток до підтримки Ізраїлю.

Цитата

«І в Ізраїлі, і в Україні демократичні країни борються з безжальними ворогами, які прагнуть їх знищити. Ми не дозволимо ХАМАСу чи путіну перемогти. Сьогоднішні битви проти агресії та тероризму визначатимуть глобальну безпеку на довгі роки вперед. І тільки тверде американське керівництво може гарантувати, що тирани, головорізи і терористи в усьому світі не наважаться чинити ще більшу агресію і звірства», – сказав Остін у вступному слові перед сенатським комітетом з асигнувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держсекретар США Блінкен заявив про “чіткі зв’язки” між конфліктами на Близькому Сході та Україною

Доповнення

Республіканці Палати представників на чолі зі спікером Майком Джонсоном за минулу добу представили Палаті представників законопроект про допомогу Ізраїлю в розмірі 14,3 мільярда доларів США. Цей пакет не містить допомоги Україні, і йде всупереч масштабній ініціативі Білого дому на 106 млрд дол.

Телеканал NBC News з посиланням на власні джерела повідомляв, що Білий дім готує єдиний пакет на додаткове фінансування для Ізраїлю, України, Тайваню та зміцнення захисту кордону.

Раніше Остін заявляв, що США нададуть військову допомогу і Ізраїлю, і Україні.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *