Главная » Америка » США переживають бум онлайн-продажів алкоголю

США переживають бум онлайн-продажів алкоголю

КИЇВ. 18 травня. УНН. Онлайн-продажі алкоголю у США ростуть рекордними темпами, передає УНН із посиланням на nbcwashington.com.

Тільки у Вірджинії (штат США, – ред.) продажі алкогольних напоїв за рік зросли на 10% і принесли бізнесу на 20 млн доларів більше прибутку, ніж роком раніше.

У штаті Меріленд продажі спиртних напоїв принесли виробникам на 4 млн доларів більше, ніж роком раніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці повністю відмовилися від російської горілки.

За словами американських виробників алкоголю, продажі спиртного стали рости за місяць до введення у країні карантину. І продовжують збільшуватися, незважаючи на те, що доходи жителів США падають. Адже під час карантину втратили роботу майже 30 млн жителів США.

Відзначимо, що за оцінками директора Центрального інституту душевного здоров’я в Мангеймі Фалька Кіфера, робота “у дистанційному режимі” сприяє вживанню алкоголю населенням. 

Нагадаємо, що зростання продажів і споживання алкоголю зафіксований у країнах ЄС, в ПАР і в Індії.

В Україні зростання продажів міцного алкоголю у період карантину склало близько 4-5%. При цьому, згідно з показниками Держстату, ми значно збільшили імпорт закордонного вина.

Паралельно, вітчизняні компанії стали виробляти більше горілки та коньяку. 

Як повідомлялося в УНН, до ТОП-5 надійних вітчизняних виробників алкоголю експерти включають: “Баядера – Груп” (ТМ “Хлібний дар”), “Глобал Спірітс” (УДК) (ТМ “Хортиця”), “ЛВН Лімітед” (ТМ “Немірофф”), ЛГЗ “Прайм” (ТМ “Прайм”, “Житник”, “Малинівка”) і ТОВ “Атлантіс” (ТМ “Грін Дей”).

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*