США не виключають прийому росіян-ухилянтів: кожну заявку розглядатимуть індивідуально

Карін Жан-П’єр

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Сполучені Штати не виключають прийому росіян, які біжать від мобілізації, однак, кожну заявку розглядатимуть індивідуально. Про це повідомив під час брифінгу напередодні прессекертарка Білого дому Карін Жан-П’єр, пише УНН.

Цитата

«Ми чітко розмежували дії російського уряду та його збройних сил в Україні та російського народу, багато з яких висловилися проти цієї несправедливої ​​війни. Це видно лише за останні кілька днів, коли в росії продовжуються протести», — сказала Жан-П’єр.

«Таким чином, будь-хто, хто шукає притулку від переслідувань, незалежно від їхньої національності, може подати заяву на надання притулку у Сполучених Штатах, і його заява буде розглянута в індивідуальному порядку», — зазначила речниця Білого дому у відповідь на запитання, чи готові США надати росіянам, які біжать від мобілізації, статус біженця.

Доповнення

26 вересня посли країн-членів ЄС обговорили підхід стосовно росіян, які втікають від мобілізації, доручивши Єврокомісії оновити керівні принципи візової політики щодо рф.

При цьому голова Євроради Шарль Мішель на тлі оголошення мобілізації в рф виступив за відкриття ЄС для росіян-втікачів.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *