США не рекомендує подорожувати до Іспанії та Португалії через збільшення кількості хворих на COVID-19 » Інформаційні новини світу
Главная » Америка » США не рекомендує подорожувати до Іспанії та Португалії через збільшення кількості хворих на COVID-19

США не рекомендує подорожувати до Іспанії та Португалії через збільшення кількості хворих на COVID-19

КИЇВ. 27 липня. УНН. Центри США з контролю та профілактики захворювань (CDC) та Державний департамент застерегли від поїздки до Іспанії, Португалії, Кіпру та Киргизстану через збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19 у цих країнах. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.

Деталі

CDC посилив застереження щодо подорожей до рівня “четвертий: дуже високий” для тих країн, які говорять американцям, що їм слід уникати поїздок туди.

У червні Іспанія відкрила свої кордони для американських туристів і з того часу стала популярним місцем для американців. До слова, Державний департамент раніше вже вніс Кубу до рейтингу “Не їздити”.

CDC також висловив занепокоєння з приводу зростаючої кількості випадків COVID-19 в Ізраїлі, на Західному березі берега та в секторі Газа, посилив застереження щодо подорожей до “3 рівня: високий”. CDC та Державний департамент також підняли Вірменію до “рівня 3”.

Рейтинг “Рівень 3” говорить про те, що нещеплені мандрівники повинні уникати необов’язкових поїздок до цієї країни, і це на один рівень нижче найвищого рейтингу подорожей CDC.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Близько 20 країн відкриті для українських туристів: куди можна поїхати і що для цього потрібно

Доповнення

Португалія відкривається з 26 липня для всіх типів подорожей українців згідно з рекомендацією Ради ЄС.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*