США інвестують мільярди у виробництво напівпровідників » Інформаційні новини світу
Главная » Америка » США інвестують мільярди у виробництво напівпровідників

США інвестують мільярди у виробництво напівпровідників

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Президент США Джо Байден повідомив, що підписав 9 серпня закон про підтримку виробників напівпровідників, які використовують у тому числі для мікрочіпів, — тепер Сполучені Штати вкладуть у це десятки мільярдів доларів, пише УНН.

Цитата

«Сьогодні я підписав закон CHIPS and Science Act, який є капіталовкладенням «раз у покоління» в самій Америці. Закон, яким може пишатися американський народ», — зазначив Байден у Twitter.

Деталі

Як зазначили у Білому домі, закон покликаний зробити «історичні інвестиції, які допоможуть працівникам, громадам і підприємствам США виграти гонку 21 століття».

«Закон CHIPS and Science Act розблокує ще сотні мільярдів доларів для приватних інвестицій у напівпровідники по всій країні, включаючи виробництво, необхідне для національної оборони та критичних секторів», — зазначили у Білому домі.

При цьому там вказали, що простимульовані ухваленням закону, цього тижня профільні компанії оголосили про додаткові інвестиції у виробництво напівпровідників у США майже на 50 мільярдів доларів, внаслідок чого загальний обсяг інвестицій у бізнес досяг майже 150 мільярдів доларів з моменту вступу на посаду президента Байдена.

Закон же передбачає виділення 52,7 мільярда доларів на американські дослідження, розробку, виробництво та в нарощування робочої сили в області виробництва напівпровідників. Це включає 39 мільярдів доларів на стимулювання виробництва, зокрема, 13,2 мільярда доларів на дослідження та розробки та в нарощування робочої сили, а також 500 мільйонів доларів на забезпечення безпеки міжнародних інформаційно-комунікаційних технологій та в ланцюжок поставок напівпровідників. 

Законопроект спрямований на зниження залежності США від зовнішніх поставок і посилення позиції країни в конкурентній боротьбі з Китаєм.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*