Слова потенційного кандидата в президенти США Десантіса про війну розкритикували в його ж партії

Рон Десантіс

КИЇВ. 15 березня. УНН. Американські сенатори-республіканці в середу відкинули коментарі губернатора Флориди Рона Десантіса, який заявив, що підтримка Сполученими Штатами України в її обороні від росії не є «життєво важливим» національним інтересом, пише УНН з посиланням на CBS News.

Цитата

«Це неправильне розуміння ситуації, — заявив у вівторок сенатор Ліндсі Грем з Південної Кароліни — Це не територіальний конфлікт, це агресивна війна». «Сказати, що це не має значення, означає сказати, що воєнні злочини не мають значення», — додав Грем.

Сенатор Том Тілліс із Північної Кароліни заявив, що не згоден з Десантісом. «Я думаю, що ми повинні дивитися ширше, ніж просто конфлікт в Україні, — сказав Тілліс. — Гуманітарна криза. Вчиняються воєнні злочини».

Сенатор Джон Тьюн з Південної Дакоти сказав, що він також має «іншу думку», ніж у Десантіса. «Я сказав би, і я думаю, що більшість людей у цій країні визнають, наскільки важливо, щоб Україна дала відсіч росії», — сказав Тьюн.

Сенатор Джон Кеннеді з Луїзіани сказав, що не бачив висловлювань Десантіса, але заявив: «Нам потрібно зупинити путіна».

Сенатор Майк Раундс із Південної Дакоти сказав, що така перспектива викликає «занепокоєння», але додав, що доступ до секретних брифінгів може змінити ситуацію. «Буде виховний процес, — сказав він. — Будь-який із тих, хто зацікавлений у роботі як наступний президент Сполучених Штатів, дійсно має отримати повний брифінг, перш ніж він вирішить ухвалити рішення з цього конкретного питання».

Позиція Десантіса, зазначає телеканал, об’єднує його з колишнім президентом США Дональдом Трампом і суперечить позиції інших провідних республіканців, зокрема лідера меншості в Сенаті Мітча Макконнелла, який заявив, що підтримує продовження військової та фінансової допомоги Україні.

Коли його запитали, чи може думка губернатора Флориди стати домінуючою у дискурсі кандидатів у президенти від республіканців, Том Тілліс сказав: «Можливо, і я не підтримую її».

Контекст

Можливий кандидат у президенти США від республіканців Рон Десантіс зробив заяву про війну рф проти України, заявивши, зокрема, що не вважає допомогу Україні «життєво важливим інтересом Америки».

У Міністерстві закордонних справ Україні відповіли, запросивщи відвідати Україну для «більш глибокого уявлення» про повномасштабне вторгнення росії.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *