Школи Сан-Франциско подали до суду на Altria через «кризу вейпінгу»

КИЇВ. 25 квітня. УНН. В понеділок адвокат системи державних шкіл Сан-Франциско розпочав судовий процес проти Altria Group Inc заявивши, що тютюновий гігант допоміг компанії-виробнику електронних сигарет Juul Labs Inc створити «кризу» залежності від вейпінгу серед підлітків, про це повідомляє Reuters, передає УНН.

Цитата

«Ця справа стосується Altria, найбільшої сигаретної компанії в нашій країні, яка допомогла підсадити на нікотин ціле нове покоління нашої молоді, спричинивши кризу вейпінгу, молодіжну епідемію», — заявив Томас Картмелл, адвокат Об’єднаного шкільного округу Сан-Франциско.

Деталі

У шкільному окрузі також подали позов проти компанії-виробника електронних сигарет Juul. Картмелл сказав, що Altria, яка була найбільшим інвестором Juul з 2018 року до початку 2023 року, розвивала свій бізнес шляхом залучення підлітків до куріння солодкими смаками та яскравою рекламою.

За словами Картмелла, Altria зробила великі інвестиції в Juul після невдалої спроби вивести на ринок свої власні електронні сигарети. Електронна сигарета Juul, з її «високотехнологічним» виглядом, «продавалася, щоб привабити молоду, круту, популярну публіку».

Картмелл заявив, що, через Altria і Juul шкільний персонал тепер «змушений витрачати дорогоцінний час на боротьбу з розгулом вейпінгу в школі». Округ намагається змусити Altria оплатити витрати на розв’язання проблеми, яка пов’язана з вейпінгом. У Altria цю інформацію заперечили.

Минулого місяця компанія Altria заявила, що відмовилася від своєї 35%-ї частки в Juul в обмін на ліцензії на деякі об’єкти інтелектуальної власності компанії. Станом на грудень її частка в Juul оцінювалася в 250 мільйонів доларів.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *