Сенатори США пропонують законопроект, який передбачає обов’язкове відстеження повітряних куль

КИЇВ. 15 березня. УНН. Два сенатори внесли законопроект, який передбачає обов’язкове використання систем стеження на висотних метеорологічних та дослідницьких аеростатах, щоб допомогти американським військовим розрізняти потенційні загрози. Про це пише Reuters, передає УНН.

Деталі

Сенатори Марк Келлі, демократ і республіканець Тед Бадд представлять закон, спрямований на забезпечення можливості ідентифікації повітряних куль, що працюють у повітряному просторі США, йдеться у заяві для Reuters. Проблема привернула нову увагу після того, як минулого місяця американські винищувачі збили китайську повітряну кулю та ще три об’єкти.

Законодавство вимагатиме від Федерального управління цивільної авіації (FAA) протягом двох років видати правила, які зобов’язують оснащувати висотні повітряні кулі, що працюють на висоті 10 000 футів над рівнем моря або вище, системами спостереження для передачі даних про висоту, ідентифікацію та місцезнаходження.

Законодавство вимагатиме від FAA працювати з Міжнародною організацією цивільної авіації над розробкою еквівалентних стандартів для висотних аеростатів по всьому світу та доручити агентству створити комітет для пропозиції рекомендацій щодо оновлення існуючих правил.

Раніше

Сполучені Штати заявляють, що китайська повітряна куля використовувалася з метою спостереження. Китай заявив, що це був цивільний дирижабль, який використовувався з метеорологічною метою, і що його випадково збив з курсу повітряний потік.

Президент Джо Байден доручив раднику з національної безпеки Джейку Саллівану очолити цільову групу різних агенцій, включаючи FAA, щоб запропонувати рекомендації щодо того, як боротися з невідомими об’єктами в майбутньому.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *