Саміт НАТО продемонструє “незмінну підтримку України” з боку альянсу, включаючи щодо членства – Блінкен

Ентоні Блінкен

КИЇВ. 11 линпя. УНН. Україна отримає потужний пакет «політичної та практичної» підтримки від союзників по НАТО на саміті у Вільнюсі, заявив державний секретар США Ентоні Блінкен у вівторок, пише УНН з посиланням на CNN.

Цитата

«У нас є об’єднаний альянс, який дуже практичними способами продемонструє свою незмінну підтримку України, включаючи факт членства», – сказав Блінкен в інтерв’ю на ABC.

Буде чітка демонстрація прогресу, якого Україна досягла на шляху до членства, сказав Блінкен в окремому інтерв’ю NBC. «Це буде відображено в результатах саміту, а також у роботі, яку ще потрібно зробити», – сказав він.

«Я думаю, що всім було ясно, включно з президентом (Володимиром) Зеленським, що в розпал війни членство не може статися, але вони досягли реального прогресу, і Альянс запропонує подальші реформи як з точки зору їхньої безпекової роботи та їхньої демократії, які необхідні, щоб продовжувати рухатися цим шляхом», – сказав Блінкен.

Доповнення

Коментарі Блінкена з’явилися після того, як Президент України висловив стурбованість щодо того, що саме НАТО розглядає можливість запропонувати Україні на саміті.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *