Салліван: визволення Херсона – це визначна перемога для України

Джейк Салліван

Джерело: AFP

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Радник американського президента з національної безпеки Джейк Салліван відзначив захисників України за звільнення від окупації Херсона та правого берега Дніпра.

Про це повідомляє УНН з посиланням на BBC.

Цитата

«Виглядає так, що українці щойно здобули видатну перемогу, в результаті якої єдиний обласний центр, захоплений Росією в ході цієї війни, знову опинився під українським прапором. І це досить примітна подія», – сказав Салліван журналістам на борту президентського літака на шляху саміт АСЕАН у Пномпень.

«І у цього є і ширші стратегічні наслідки, те, що росіян вдалося витіснити за річку означає, що довгострокова загроза Одесі та чорноморському узбережжю тепер стала меншою, ніж була досі», — додав Салліван.

За словами американського чиновника, звільнення Херсона – безперечно не кінець шляху, але це великий історичний момент.

«Це вдалося завдяки неймовірній стійкості та вмінням українців, підкріпленим невпинною та спільною підтримкою Сполучених Штатів та наших союзників», – сказав Салліван.

Нагадаємо

11 листопада Головне управління розвідки Міноборони України повідомило, що Херсон повертається під контроль України, у місто заходять українські військові.

Силами оборони встановлено контроль у понад 60 населених пунктах Херсонщини, поліція розпочала стабілізаційні заходи. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *