Резніков перед прийдешнім «Рамштайном» провів розмову з головою Пентагону

КИЇВ. 14 березня. УНН. Міністр оборони України Олексій Резніков перед зустріччю у форматі «Рамштайн» провів розмову з головою Пентагону Ллойдом Остіном. Вони обмінялися думками щодо співпраці та шляху до перемоги, передає УНН.

Цитата

«Перед майбутньою зустріччю у форматі «Рамштайн» у мене була розмова з моїм великим другом (міністром оборони США – ред.) Ллойдом Остіном. Ми обмінялися думками щодо нашої співпраці та шляху до Перемоги. Ця щира підтримка союзників вселяє в мене великий оптимізм щодо майбутнього. Солідарність стає ефективністю на полі битви», — написав Резніков у Twitter.

Міністерство оборони США повідомило, що Остін говорив з міністром оборони України Олексієм Резніковим про пріоритети Контактної групи з питань оборони України. «Два лідери пообіцяли залишатися в тісному контакті», — ідеться у повідомленні.

Доповнення

Раніше Резніков повідомляв, що чергове засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» може відбутися в середині березня і, ймовірно, проходитиме онлайн.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *