Резніков перед прийдешнім “Рамштайном” провів розмову з головою Пентагону

КИЇВ. 14 березня. УНН. Міністр оборони України Олексій Резніков перед зустріччю у форматі “Рамштайн” провів розмову з головою Пентагону Ллойдом Остіном. Вони обмінялися думками щодо співпраці та шляху до перемоги, передає УНН.

Цитата

«Перед майбутньою зустріччю у форматі “Рамштайн” у мене була розмова з моїм великим другом (міністром оборони США – ред.) Ллойдом Остіном. Ми обмінялися думками щодо нашої співпраці та шляху до Перемоги. Ця щира підтримка союзників вселяє в мене великий оптимізм щодо майбутнього. Солідарність стає ефективністю на полі битви», – написав Резніков у Twitter.

Міністерство оборони США повідомило, що Остін говорив з міністром оборони України Олексієм Резніковим про пріоритети Контактної групи з питань оборони України. «Два лідери пообіцяли залишатися в тісному контакті», – ідеться у повідомленні.

Доповнення

Раніше Резніков повідомляв, що чергове засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” може відбутися в середині березня і, ймовірно, проходитиме онлайн.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *