Главная » Америка » Регулятор США схвалив продаж електронних сигарет

Регулятор США схвалив продаж електронних сигарет

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) уперше дозволило продаж в країні електронних сигарет. Про це повідомляє УНН із посиланням на BBC.

Деталі

Повідомляють, що регулятор схвалив три сигарети бренду Vuse, які виробляє компанія RJ Reynolds.

Представники FDA вирішили, що користь для дорослих, які хочуть кинути палити, переважає за можливий ризик залежності у підлітків.

Виробники електронних сигарет чекали на офіційний дозвіл від FDA більше ніж рік.

“Дані виробника свідчать про те, що вироби зі смаком тютюну можуть стати в нагоді дорослим залежним курцям, які переходять на ці продукти — повністю або зі значним скороченням споживання сигарет — за допомогою зменшення впливу шкідливих хімічних речовин”, — зазначив один із експертів FDA Мітч Зеллер.

Він додав, що дозвіл на продаж може бути відкликано, якщо будуть ознаки виникнення залежності у людей, які раніше не вживали тютюн.

Додамо

Електронні сигарети масово продавали у США протягом останнього десятиліття. Зокрема, вони дуже поширені серед підлітків.

За даними дослідження FDA і Центру з контролю за захворюваннями (CDC), цього року понад два мільйони американських школярів користувалися електронними сигаретами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рада підтримала заборону реклами електронних сигарет і рідин

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*