Радник президента США з національної безпеки: майбутнє України – в НАТО

Джейк Салліван

КИЇВ. 16 липня. УНН. Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван наголосив, що Україна буде в НАТО і це не підлягає обговоренню. Відповідну заяву він зробив в інтерв’ю CBS News, пише УНН.

Цитата

“Ми продовжуватимемо чинити економічний тиск на росію, а українці продовжуватимуть чинити військовий тиск на росію. Тому я думаю, що зрештою, якщо росія вирішить продовжувати воювати в цій війні, це буде коштувати їй дуже дорого. А Україна продовжуватиме досягати прогресу на полі бою. Тим часом ми будемо гарантувати, що Україна матиме необхідну підтримку стільки часу, скільки їй знадобиться, і це є меседжем, який пролунав на саміті НАТО. І нарешті, так, ми сказали в НАТО дуже просто: майбутнє України – в НАТО. Ми мали це на увазі. Це не підлягає обговоренню. Всі 31 член Альянсу взяли на себе зобов’язання”, – заявив Джейк Салліван.

Деталі

Лідери країн-членів Альянску на Вільнюському саміті, який відбувся 11 липня, оприлюднили підсумкове комюніке, у якому йдеться, що майбутнє України в НАТО, і вона отримає запрошення до вступу, коли всі країни-члени з цим погодяться, а також будуть виконані відповідні умови.

В свою чергу президент України Володимир Зеленський зазначив, почув від учасників саміту чіткий сигнал, що Україна буде в НАТО після перемоги у війні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Взяті на саміті НАТО зобов’язання найкращий спосіб показати путіну, що він не може виграти війну – Блінкен

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *