Перші висновки щодо «витоку» секретних документів представлять через 45 днів — Пентагон

Сабріна Сінгх

КИЇВ. 18 квітня. УНН. Перші висновки щодо «витоку» секретних документів США, у яких серед іншого йшлося про українських контрнаступ, будуть представлені міністру через 45 днів. Про це заявила заступник прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх, пише УНН з посиланням на сайт Пентагону.

Цитата

«Протягом 45 днів міністру будуть надані початкові висновки та рекомендації щодо вдосконалення політики та процедур департаменту, пов’язаних із захистом секретної інформації… Департамент тісно контактує з Білим домом, Конгресом, міжвідомчими партнерами та союзниками», — сказала вона.

Деталі

Речниця Пентагону під час пресконференції повідомила, що міністерство оборони США «продовжує активно займатися інцидентом», пов’язаним з «витоком» документів. За її словами, міністр оборони Ллойд Остін і високопосадовці Пентагону продовжують скликати «щоденні зустрічі», щоб перевірити обсяг і масштаб «злиття», а також вжити відповідні заходи пом’якшення.

Сінгх також закликала представників ЗМІ  «бути уважними» щодо розповсюдження інформації, пов’язаної з цим інцидентом.

«Ми заохочуємо вас бути уважними до того, як ви повідомляєте та змінюєте ці зображення через секретний характер інформації та потенційний вплив на національну безпеку, а також безпеку нашого персоналу, наших союзників і партнерів», — резюмувала вона.

Крім того, Сінгх повідомила, що у тому, «що стосується військової присутності США в Україні, ми раніше публічно визнали, що в Україні існує невелика військова присутність США для надання критично важливої підтримки посольству США».

«Це не нова новина.. Щоб було зрозуміло, ніякі війська США не ведуть бойові дії в Україні», — наголосила Сінгх.

Нагадаємо

Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що секретні документи Пентагону можуть бути підробленими.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *