Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування уряду без допомоги Україні та Ізраїлю

КИЇВ. 15 листопада. УНН. Палата представників США ухвалила законопроєкт про тимчасове фінансування федерального уряду, без виділення коштів на підтримку Україні та Ізраїлю. Далі законопроєкт має бути схвалений Сенатом. Якщо Сенат його підтримає, президент Джо Байден готовий підписати законопроєкт. Про це повідомляє CNN, інформує УНН.

Деталі

У вівторок Палата представників ухвалила тимчасовий законопроєкт про фінансування уряду, щоб запобігти шатдауну.Наразі термін фінансування уряду закінчується наприкінці тижня в п’ятницю, 17 листопада.

Законопроєкт продовжує до 19 січня фінансування пріоритетних напрямів, включно з військовим будівництвом, справами ветеранів, транспортом, житловим будівництвом і міністерством енергетики. Решта уряду – фінансуватиметься до 2 лютого.Документ не передбачає додаткової допомоги Ізраїлю чи Україні.

Далі законопроєкт має бути схвалений Сенатом. Як повідомив CNN офіційний представник Білого дому, президент Джо Байден готовий підписати законопроєкт, якщо його ухвалить Сенат.

“Якщо законопроєкт пройде Сенат, президент підпише документ про продовження фінансування, яка збереже поточний рівень фінансування і не міститиме шкідливих політик”, – сказав він.

Що передувало

Минулого тижня Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон подав законопроєкт про тимчасове фінансування федерального уряду, де пропонував не включати до нього допомогу Україні та Ізраїлю та гроші на захист південного кордону США. На думку спікера, питання виділення коштів на допомогу Ізраїлю, Україні та на зміцнення кордону має розглядатися у відриві від законопроєкту щодо фінансування уряду, щоб уникнути шатдауну.

Як повідомляв УНН, радник з національної безпеки США Джейк Салліван заявив, що Білий дім закликає Конгрес якнайшвидше схвалити допомогу Україні.  За його словами, національним інтересам Сполучених Штатів буде завдано серйозної шкоди, якщо США не зможуть забезпечити і підтримувати фінансування допомоги, зокрема Україні.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *