Конгрес США готує новий пакет допомоги Україні на 50 млрд доларів – NBC

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Конгрес США обговорює можливість ухвалення законопроекту, яким передбачається фінансова допомога для України в розмірі близько 50 млрд доларів. Про це пише NBC з посиланням на джерела в Конгресі, передає УНН.

Деталі

Видання нагадує, що в листопаді відбудуться проміжні вибори в Сенат США. Зазначається, що лідер республіканців у Конгресі Кевін Маккарті, який може зайняти крісло спікера, заявив, що його однопартійці «не збираються виписувати для України карт-бланш».

NBC пише, що низка прихильників Дональда Трампа, які також балотуються до Конгресу, вважають, що «США необхідно зміцнити свій південний кордон і вирішити проблему нелегальної імміграції, перш ніж турбуватися про кордон України з росією».

При цьому, один із членів Конгресу наголосив, що для забезпечення продовження підтримки України, ще до складення присяги новими членами Конгресу необхідно проголосувати законопроєкт, що гарантуватиме для України фінансування в розмірі орієнтовно 50 млрд доларів. На думку джерела, такої суми Україні вистачить, «щоб протриматися протягом року», навіть якщо ймовірна республіканська більшість у Конгресі вирішить блокувати продовження допомоги.

Додамо

Президент Джо Байден висловив занепокоєння перспективами майбутньої допомоги США Україні, якщо республіканці отримають контроль над однією або обома палатами Конгресу США на виборах 8 листопада.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *