Imagine Dragons випустили відео про війну в Україні на пісню «Crushed»

КИЇВ. 11 травня. УНН. Рок-гурт Imagine Dragons зняли короткометражний фільм на пісню «Crushed», який оповідає історію 14-річного хлопчика, який живе в Україні. Режисер Тай Арнольд розповідає про те, як Сашко ходить по руїнах свого села, яке впродовж п’яти місяців було окуповане російськими військами і піддавалося обстрілам, пише УНН з посиланням на Rolling Stone.

Деталі

Відео було випущено на підтримку зусиль з надання допомоги під керівництвом UNITED24, організації, заснованої Президентом України Володимиром Зеленським. Гурт закликає шанувальників робити пожертви на цю справу.

Цитата

«Минулу зиму я провів в Україні, доставляючи допомогу людям, які її потребували, багато з цих людей все ще перебували під прямим артилерійським вогнем або були нещодавно звільнені від окупації. Я постійно спілкувався з групою про те, що бачив, і вони швидко запропонували зняти музичне відео, яке б відобразило емоції простих українців, що страждають від війни. Я підтримав цю ідею. Imagine Dragons дуже активно допомагають Україні, і я відчув, що це можливість для людей побачити, як ця війна вплинула на їхні життя», — пояснив Арнольд у своїй заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт Imagine Dragons став амбасадором United24

«Під час моїх подорожей я зустрів Сашу, молодого хлопця, який пережив місяці обстрілів. Нещодавно він повернувся до рідного села, але застав його повністю зруйнованим. Це відео хоч трохи відображає те, що пережив Сашко, і те, що тисячі інших українців продовжують переживати щодня» — додав Арнольд.

«Історія Саші розриває серце, і є ще тисячі таких, як він, які відчайдушно потребують допомоги. Навіть сьогодні його сім’я залишається без електрики та інших основних комунальних послуг», — додав фронтмен гурту Ден Рейнольдс. 

«Crushed» увійшла до подвійного альбому Imagine Dragon «Mercury — Acts 1 & 2». Mercury — Act 1, спродюсований Ріком Рубіном, вийшов у 2021 році, тоді як друга частина була випущена минулого року.

Доповнення

За словами Президента Володимира Зеленського, новими напрямками діяльності фандрейзингової платформи United24 стануть гуманітарне розмінування та освіта.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Готуємо спеціальну систему дій, яка допоможе швидше розміновувати нову територію після деокупації – Зеленський

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *