Ілон Маск хоче продовжити угоду про купівлю Twitter » Інформаційні новини світу
Главная » Америка » Ілон Маск хоче продовжити угоду про купівлю Twitter

Ілон Маск хоче продовжити угоду про купівлю Twitter

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Мільярдер Ілон Маск заявив, що його заплановане поглинання Twitter Inc. за 44 мільярди доларів має продовжитися, якщо компанія зможе підтвердити деякі деталі про те, як вона визначає, чи є облікові записи користувачів «спам-ботами» чи реальними людьми. Про це інформує УНН, посилаючись на Euronews.

Цитата

«Якщо Twitter просто надасть свій метод вибірки 100 облікових записів і те, як буде підтверджено їхню реальність, угода відбудеться на початкових умовах», — зазначив Маск. «Однак якщо виявиться, що їхні документи SEC (Комісія з цінних паперів і бірж США — ред.) є суттєво неправдивими, цього не станеться», — додав він.

Американський мільярдер також викликав генерального директора Twitter Парага Агравала на «публічну дискусію» щодо кількості фейкових облікових записів на платформі соціальних мереж.

«Нехай він доведе громадськості, що у Twitter менше ніж 5% фейкових або спам-користувачів щодня!» — написав Маск у Twitter.

Деталі

Окрім того, Маск провів опитування серед своїх підписників у Twitter, чи вважають вони, що менше ніж 5% щоденних користувачів цієї соцмережі є «фейковими/спамовими». В опитуванні взяли участь понад 822 000 користувачів, 64,9% з яких обрали варіант «ні», а 35,1% проголосували за відповідь «так».

Компанія Twitter відмовилася надати коментарі Euronews. Раніше вони неодноразово повідомляли оцінку SEC, згідно з якою менше ніж 5% облікових записів користувачів є підробленими або спамом, застерігаючи, що їх кількість може бути вищою.

Раніше

Наприкінці квітня Маск уклав угоду про купівлю Twitter Inc. за 44 мільярди доларів.

Пізніше мільярдер пригрозив відмовитися від угоди з компанією через «спротив та підрив» його права на інформацію про підроблені облікові записи на платформі, назвавши це «явним суттєвим порушенням» договору.

У липні Twitter Inc. подала до суду на Ілона Маска за порушення угоди на купівлю платформи соціальних мереж і звернулася до суду Делавера з проханням наказати мільярдеру завершити злиття за узгодженою ціною 54,20 долара за акцію Twitter.

Судовий позов між Ілоном Маском і Twitter розпочався 19 липня.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*