Допомога від партнерів за перше півріччя склала майже половину держбюджету – голова комітету ВР

КИЇВ. 30 липня. УНН. Станом на кінець липня до загального фонду державного бюджету України надійшло 25,3 млрд доларів або 923,9 млрд грн від міжнародних партнерів. Про це повідомила голова комітету з питань бюджету Верховної Ради Роксолана Підласа, пише УНН.

Деталі

Зовнішні ресурси за перше півріччя становили 49,1% від усіх надходжень загального фонду державного бюджету: до загального фонду державного бюджету надійшло 25,3 млрд доларів або 923,9 млрд у гривневому еквіваленті. Головними донорами України за цей період стали ЄС та США.

Цитата

“Найбільшим донором українського бюджету залишається ЄС, який в цьому році вже надав 11,43 млрд доларів пільгового кредиту в рамках механізму макрофінансової допомоги. Проте найбільшим донором безповоротної бюджетної допомоги були і залишаються США – 7,2 млрд доларів грантових коштів”, – наголосила Підласа.

Крім того, з початку року 3,59 млрд доларів надійшло до бюджету від Міжнародного валютного фонду, 1,76 млрд доларів – від Канади.

Для порівняння, у 2022 році міжнародна бюджетна допомога Україні становила 32,3 млрд доларів. З них від США – 11,99 млрд доларів, ЄС – 7,96 млрд доларів, МВФ – 2,69 млрд доларів, Канади – 1,89 млрд доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шмигаль: фінансові домовленості, яких вдалося досягти під час візиту у Вашингтон, забезпечать стійкість нашої економіки

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *