Блінкен візьме участь у міністерській зустрічі G7 у Німеччині: на порядку денному війна в Україні

Ентоні Блінкен

КИЇВ. 1 листопада. УНН. Державний секретар США Ентоні Блінкен візьме участь у зустрічі на рівні глав зовнішньополітичних відомств країн Групи семи (G7), що відбудеться в Німеччині 3-4 листопада. На порядку денному буде війна в Україні, а також продовольча та економічна криза, спричинена російською агресією, пише УНН.

Цитата

“Міністри Групи семи обговорять низку нагальних глобальних викликів, включно з постійною підтримкою G7 демократичної, суверенної та процвітаючої України, посиленням економічної та демократичної стійкості в Африці та Індо-Тихоокеанському регіоні, подоланням кліматичної кризи, глобальною безпекою в галузі охорони здоров’я, а також продовольчою та енергетичною кризами, спричиненою війною росії проти України”, — зазначили в зовнішньополітичному відомстві США.

Деталі

Крім того, Держсекретар разом із главою МЗС Німеччини Анналеною Бербок візьмуть участь у Форумі майбутнього, який зосередиться на перспективах демократії в цифровому світі.

Додамо

Президент України Володимир Зеленський попросив у країн G7 системи протиповітряної оборони та фінансування для створення повітряного щита для України.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *