Білий дім: підтримка України з боку Саудівської Аравії заслуговує на увагу

Карін Жан-П’єр

КИЇВ. 26 жовтня. УНН. Білий дім заявив, що взяв до відома дії Саудівської Аравії на підтримку України, вжиті останніми днями, повідомляє CNN. Раніше президент США Джо Байден заявляв, що розглядає можливість перегляду відносин з Ер-Ріядом на тлі рішення ОПЕК+ скоротити видобуток нафти, Перелає УНН.

Деталі

Країни ОПЕК+ на початку жовтня ухвалили рішення скоротити видобуток нафти з листопада на 2 млн барелів на добу. Білий дім назвав це рішення недалекоглядним і заявив, що Саудівська Аравія фактично узгоджує енергетичну політику з росією. Ер-Ріяд відкинув ці звинувачення і заявив, що рішення має економічний характер.

Цитата

«Джо Байден продовжує обмірковувати процес перегляду відносин і те, як нам рухатися далі, — сказала прессекретар Білого дому Карін Жан-П’єр, — ми взяли до відома, що після скорочення видобутку нафти країнами ОПЕК+ Саудівська Аравія голосувала проти росії в ООН, а також пообіцяла виділити 4 млн доларів на підтримку відновлення України”.

«Ці кроки не компенсують скорочення видобутку, але вони заслуговують на увагу», — додала вона.

Видання зазначає, що останні коментарі Білого дому мають менш вимогливий характер, ніж попередні різкі заяви американської адміністрації щодо дій Ер-Ріяда.

Нагадаємо

Міністр енергетики Саудівської Аравії у вівторок розкритикував вивільнення США запасів нафти як спробу «маніпулювати ринками», що є останньою ескалацією у сварці з Вашингтоном щодо видобутку нафти.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *