Байден і Сунак погодили збільшити постачання газу із США до Великої Британії

КИЇВ. 7 грудня. УНН. Президент США Джо Байден та прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак домовились про збільшення експорту газу зі Сполучених Штатів до Британії в рамках спільних зусиль щодо зменшення платіжок за комунальні послуги та обмеження впливу росії на західні енергетичні запаси. Про це інформує УНН з посиланням на The Guardian.

Деталі

Лідери оголосили про «партнерство з енергетичної безпеки та доступності» та створили спільну групу дій на чолі з представникама та Білого дому з метою зменшення глобальної залежності від російської енергії.

Зазначається, що Британія не залежала від великих обсягів російського газу до вторгнення в Україну, але постраждала від величезного зростання цін, оскільки європейські сусіди конкурували за інші поставки, поспішаючи заповнити сховища.

Згідно з угодою, США мають на меті більш ніж подвоїти кількість скрапленого природного газу (СПГ), експортованого до Британії, протягом наступного року порівняно з минулим.

Крім того, дві країни мають намір співпрацювати над прискоренням екологічних ініціатив, таких як декарбонізація аерокосмічної промисловості, розвиток ринку електромобілів і розробка енергоефективних приладів. Вони також планують продовжувати співпрацю над ядерними, водневими та вуглецевими проєктами.

Цитата

«Разом Сполучене Королівство і США забезпечать глобальну ціну на енергоносії, а безпека наших національних поставок більше ніколи не зможе маніпулювати примхами режиму, що зазнає невдачі», — наголосив Сунак.

Доповнення

На початку листопада з’явилася інформація пр велику газову угоду Британії та США, щоб послабити енергетичну кризу. Лондон сподівається отримати близько 10 млрд кубометрів скрапленого природного газу (СПГ).

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *