Адміністрація Байдена запросила у Конгреса 200 млн доларів на протидію “Вагнеру” в Африці

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Білий дім запросив у Конгреса США 200 млн доларів для протидії діяльності приватної військової компанії “вагнер” в країнах Африки. Про це пише УНН з посиланням на супровідний лист директорки Адміністративно-бюджетного управління Білого дому Шаланди Янг, який направлено до Конгресу.

Деталі 

Там йдеться, що адміністрація президента США Джо Байдена просить кошти на протидію “дестабілізуючій діяльності” групи “вагнера”, а також інших “шкідливих російських дійових осіб” в Африці.

“В тому числі фінансування піде на зміцнення демократичних інститутів та безпеки африканських країн”, – йдеться у супровідному листі.

Довідково 

ПВК “вагнер” давно і активно діє в Африці, працюючи як в своїх інтересах, так і в інтересах країн, які наймають їх. Так, в січні цього року з’явилась інформація про те, що за останній рік “вагнерівці” значно розширили свою діяльність у Центральноафриканській республіці, де прибуток від видобутку корисних копалин може зрости майже до 1 млрд доларів. Ці гроші, ймовірно, будуть використані групою для придбання нової зброї.

Також вони не залишуються осторонь перевороту в Нігері. Військова хунта, що скинула президента, звернулась до найманців за допомогою, а держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що “вагнер” намагатиметься використати нестабільність у країні в своїх інтересах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: рф може використовувати “вагнерівців” для тиску на європейські країни – ЦНС

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *