Інженер ВПС США викрав секретні дані щодо 17 військових об’єктів – Forbes

КИЇВ. 30 липня. УНН. Інженер ВПС США викрав обладання та інформацію стосовно 17 військових об’єктів та правоохоронних органів, пише Forbes, передає УНН.

Деталі

Згідно з даними розслідування Міноборони США, 48-річний інженер військово-повітряної бази Арнольд у штаті Теннесі забрав додому велику кількість урядових радіотехнічних засобів та носії інформації з секретними даними.

В ордері на обшук, який є в розпорядженні видання, зазначено, що інженер забрав обладнання на суму майже 90 тисяч доларів.

“Пд час обшуку в його будинку правоохоронці виявили, що він мав “несанкціонований адміністраторський доступ” до технологій радіозв’язку, які використовуються командуванням повітряної освіти та підготовки на 17 військових об’єктах”, – пише Forbes.

Слідчі також знайшли ноутбук, на якому було відкрите програмне забезпечення, що містило “всю систему зв’язків авіабази Арнольд”. Крім цього, інженер зберігав у себе USB-накопичувачі, що містили файли радіопрограм правоохоронних органів.

Також слідство зазначає, що інженер, можливо, мав доступ до комунікацій ФБР та агентств штату Теннесі – наразі цю інформацію перевіряють слідчі Бюро.

Нагадаємо

Навесні Пентагон вже пережив масштабний витік даних – тоді в мережу “злили” секретні документи, в яких, серед іншого, була опублікована інформація щодо вторгнення росії в Україну.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *